Sipariş Verme Ve Sipariş Kargo Sürecinin İşlemesi
Sitemizden havale şeklinde siparişinizi geçebilirsiniz. Sepetinize eklemiş ürünlerinizi satın al butonu ile işleminize devam edersiniz. Üye kaydınız varsa üye kayıt girişi yaparak ya da üye olmak istiyorsanız üye kayıt formundan yeni üye kaydı oluşturabilirsiniz. Ayrıca alışveriş esnasında üye olmadan alışveriş yapmak istiyorum butonu ile alışverişinize devam edebilirsiniz. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra havale seçerek işleminize devam edersiniz. Siparişiniz sorunsuz bir şekilde tamamlandığında size sipariş numarası ve siparişinizin içeriğini gösteren bir ileti vermiş olduğunuz mail adresinize gönderilecektir. Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimizde görüldüğü andan itibaren siparişiniz alınan sipariş kayıtlarına alınır ve hazırlanma aşamasına geçer. Siparişiniz havale ile ödeme ise siparişinizin tutarı hesabımızda görüldüğü andan itibaren siparişiniz işleme alınır.

Sipariş Teslimatı

Şirketimiz ürünlerini kendi stoğundan göndermektedir. Stoğumuzdan direk çıkarmış olduğumuz ürünler sipariş işleminin doğru şekilde onaylanması sonucunda en kısa sürede (en geç 3 iş günü) kargoya verilmektedir. Stoğunda bulunmayan direk üretici firmadan çıkarılan ürünler 3 iş gününde kargoya verilir. Üretici firmanın stoğunda olmayan ürünün temini konusunda müşteri hizmetlerimiz size ürünün teslim tarihi hakkında bilgi verecektir. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.


Teslimat ve Kargo Ücretleri

İnternet Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo ücreti alıcıya aittir. Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (ayaslarav42@hotmail.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.


Hafta Sonu Siparişleri

Cuma günü öğle 16.00`den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü 15.00 den önce vereceğiniz siparişler aynı gün işleme alınacaktır, 15.00 den sonra yapacağınız işlemlerde Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.